EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2012

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2012

Львівська Архітектурна Майстерня

Україна, 79017, Львів
вул. Водогінна 2, к. 603
тел.: +380 32 242-62-96
моб: +380 50 520-52-25
e-mail: lam.yuriy@gmail.com
web: http://www.lvivarhmaister.com.ua

Вже більше 2 років співробітники «Львівської Архітектурної Майстерні» працюють над розробкою максимально ефективної подачі інформації для клієнтів у кожному каталозі з проектами котеджів! Реалістичні візуалізації, зрозумілі планування приміщень, детальні технічні характеристики кожного з будинків в каталозі, надихають та дають можливість правильного вибору майбутнього помешкання!
«Львівська Архітектурна Майстерня» щомісячно випускає нові розробки в галузі суспільного та громадського проектування, консультує сотні клієнтів та задовольняє потреби у виборі проектів десятки замовників. Все це підтверджує, що «Львівська Архітектурна Майстерня» займає лідируючу позицію з продажу типових проектів котеджів на території західної України!
Cотні клієнтів, які замовили та побудували будинки для своїх сімей, довірилися cпівробітникам нашої компанії. Понад 200 будівельних компаній досконало знають наші проекти, та втілюють їх у життя для своїх клієнтів. Більше 10 професійних, новаторських та молодих архітекторів працюють з нашим проектним бюро.