EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2012

Попередні виставки

ВИСТАВКА 2012

Підсумки виставки 2012

 1215 вересня 2012 р. у Львові відбулася  VIII спеціалізована  виставка «Львівський меблевий салон-2012».

           В експозиції виставки були  представлені корпусні та м`які меблі, фурнітура, меблеві фасади та інструмент для виробництва меблів. М`які меблі представляла фабрика «Данко» зі Львова, високоякісні меблі класичного стилю з ручною різьбою привезли на виставку з Тернопільської меблевої фабрики,  фабрика «Єлісєєвські меблі» (Чернігівська обл.) представила дерев`яні ліжка, тумби та комоди для спалень, новинки меблевих фасадів пропонували відвідувачам  фабрика «Астер» з Тернополя та Партнер Груп з Червонограда Львівської обл. Псевдовітражі, візерункове скло та  дзеркала виставила на огляд відвідувачам компанія «Скломайстер». Можливості  друку на склі можна було оглянути на стенді компанії «Полідрук» зі Львова. Інструмент для виробництва меблів, а точніше затискачі ручні, представила на своєму стенді  компанія Rais з Польщі.

            Дизайн інтер`єру представляв Національний лісотехнічний університет України та журнал «Дом и интерьер». Кафедра дизайну та технологічного коледжу ЛНЛТУУ  виставляли роботи студентів 4 курсу, а журнал «Дом и интерьер» представляв роботи переможців  Всеукраїнського щорічного архітектурного конкурсу «Інтер`єр року 2011», а також спільно з архітектурним клубом «Архідом» приймали роботи на  конкурс «Інтер`єр року 2012».

Виставка тривала чотири дні, відвідало виставку близько 2, 5 тис відвідувачів, як кінцевих споживачів, зацікавлених в придбанні меблів, так і представників виробників меблів, власників меблевих магазинів та салонів, зацікавлених  в укладенні партнерських угод по реалізації меблів.

12 вересня о 12 год відбулась прес-конференція за участю представників журналів «Меблеві технології», «Дім ідей», «Дом и интерьер», «Real Home», «Архетон», «Будекперт» та телерадіокомпанії «Міст».

У прес-конференції взяли участь та відповіли на запитання журналістів  завідувач кафедри дизайну НЛТУУ п. Володимир Прусак, від Журналу «Дом и интерьер» – головний редактор п. Євгенія Даценко та видавець п. Ігор Парубський, директор ТОВ «ЕкспоЛьвів» п.Тарас Ващук, учасники та переможці архітектурного конкурсу «Інтер`єр року- 2011»: архітектори Віталій та Юрій Кириліви   (архітектурне бюро «Хочу раю», Львів), Сергій Махно та Вікторія Оскілко (Київ).

За словами видавця журналу «Дом и интерьер» п. Ігоря Парубського, український дизайн дуже мало відомий на архітектурному ринку України,  тому основне завдання журналу – ефективне представлення українських архітекторів, дизайнерів та їх робіт.

Переможець конкурсу «Інтер`єр року-2011» п. Віталій Кирилів висловив думку, що зараз найвищий час для українських виробників звернути увагу на українських дизайнерів та розвивати вітчизняний ринок.  Пан Юрій Кирилів заявив, що має достатньо досвіду, щоб ділитись з молодими дизайнерами та  допомагати їм розвиватись в перспективних областях.  Архітектор Сергій Махно з Києва сказав, що готовий підтримувати будь-які починання для розвитку дизайну інтер’єру , а Вікторія Оскілко підкреслила, що вони приїхали до Львова, об`єднані однією ідеєю – просувати дизайн в Україні.

 

Представники журналу «Дом и интерьер» та присутні на прес-конференції архітектори та дизайнери інттер`єру  запросили всіх присутніх до мистецького центру «Дзиґа» відвідати майстер-класи від архітекторів-учасників та переможців конкурсу  «Інтр`єр року-2011».

Компанія “ЕкспоЛьвів” висловлює подяку всім предстаниками засобів масової інформації, що долучились до висвітлення подій на виставці.