EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2012

Попередні виставки

Попередні виставки

Підсумки виставки 2011

«ЛЬВІВСЬКИЙ АРХІТЕКТУРНО-МЕБЛЕВИЙ ФОРУМ». НОВА ЯКІСТЬ

Цього року початок осені у Львові видався напрочуд сонячним, теплим, насиченим приємними подіями. Саме такою була атмосфера Львівського Архітектурно-Меблевого Форуму, що проходив 14-17 вересня у ТВЦ «Шувар-Експо». Організатор – виставкова компанія ExpoLviv – вклала до цього заходу значні зусилля, фаховість та щиросердність.
Форум проводився у форматі 7-ї спеціалізованої виставки Львівський Меблевий Салон та 1-ї спеціалізованої виставки Львівський Архітектурний Салон. До Львова завітали учасники з багатьох міст України: Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Ужгорода, а також з дружніх країн: Литви, Польщі тощо. Широкою була і географія відвідувачів. З метою ділового спілкування та обміну пропозиціями приїхали підприємці з Києва, Одеси, Запоріжжя, Полтави, Кременчука, Комсомольська, Івано-Франківська, республіки Крим, а також бізнесмени з Росії, Угорщини, Чехії.
Цікавими були виставки і для кінцевих споживачів, адже вони могли обрати та замовити корпусні, м’які, куті меблі, предмети декору тощо. Водночас можна було отримати консультації фахівців щодо облаштування та умеблювання приміщень, відвідати семінари, поспілкуватись у форматі f2f під час панельних дискусій безпосередньо у виставковому залі у зоні «Трибуна дизайнера». Вдалі приклади втілених проектів та цікаві нові розробки демонструвались на конкурсі Real Dream, який компанія ExpoLviv проводила разом з журналом Real Home. Креативні студентські роботи представила кафедра дизайну Національного лісотехнічного університету України.
Цього року на відвідувачів очікував ще й приємний сюрприз – Real Surprise – розіграш цінних призів за відрізними купонами запрошень на форум. Офіційним спонсором конкурсу стала ТМ «Вілла Ванілла», яка надала головний приз – декоративний світильник ручної роботи, декорований мушлями, виробництва Індонезії. Спонсором конкурсу Real Surprise була харківська компанія «Ком-Фор».
Отже сподіваємось, що інтерактивні контакти у форматі b2b, b2c, f2f Львівського Архітектурно-Меблевого Форуму будуть корисними та плідними.

Компанія ЕКПОЛЬВІВ висловлює подяку учасникам виставки та всім, хто долучився до організації та висвітлення події у ЗМІ!

Пост-реліз