EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2012

Попередні виставки

ВИСТАВКА 2012

Відгуки учасників

Ольга Петрів, менеджер по збуту фабрики «Данко» (салон «Домашній рай»), Львів

Фабрика «Данко» виготовляє м`які, дерев`яні та корпусні меблі. На виставці «Львівський меблевий салон» ми представили нові моделі, в яких враховані сучасні тенденції технологій та форм в світі меблів. Основна мета участі фабрики у виставці – знайти нових партнерів та  ознайомити відвідувачів з новими моделями, в яких враховуємо можливості, побажання, та потреби кожного клієнта.

 

Микола Олексієнко, менеджер з продажу меблевої фабрики «Єлісєєвські меблі», Чернігівська обл.

На виставці ми представили спальні з натуральної деревини – ліжка, тумби, комоди. Наша фабрика виготовляє  якісні і недорогі меблі з натуральної деревини, котрі, на жаль, ще мало відомі споживачам західних областей України. Тому наша ціль – заявити про себе та завоювати міцні позиції на меблевому ринку Західної України. Асортимент меблів нашої фабрики дуже великий, на виставку «Львівський меблевий салон-2012» ми привезли лише невелику частинку, але приємно, що відвідувачі виявляли жваву зацікавленість нашими меблями.

 Надія Войнич, маркетолог компанії «Скломайстер», Львів.

Наша мета участі у виставці «Львівський меблевий салон» – ознайомити виробників та населення з асортиментом та можливостями нашої продукції та технологією її виробництва. На виставці ми представляли скляні столи та стільниці, скло візерункове та  віконне, дзеркала настінні в багетних рамках та з під світкою, а також дзеркала для шаф-купе. Наша ціль – показати переваги використання скляних виробів у інтер’єрі та просувати псевдовітражі на меблевому ринку.

 

Оксана Михайлівна Бородюк, директор Тернопільської меблевої фабрики, Тернопіль

На виставці нами представлено корпусні та м`які меблі вітальної групи.  Наші меблі вирізняються вишуканим класичним стилем, що передбачає натуральний матеріал – дерево, шкіра, гобелени та велику кількість ручної роботи. Наша фабрика  зацікавлена в розширенні співпраці з магазинами та салонами вишуканих меблів.

 

Василь Іванович Харко, директор ТзОВ «Партнер Груп», Львівська обл.

Підбиваючи підсумки проведеної виставки варто сказати, що все більше людей схиляється до екологічно-чистої продукції, що, звичайно, є актуальним у наший час. З іншої сторони, купляючи натуральні меблі ми економимо на їхній довговічності. Як приклад цього – дубові меблі наших дідів та бабусь. Розуміючи все це, компанія «Партнер Груп» запропонувала на виставці  якісні та оригінальні дубові меблі для спалень, кухонь, ванних кімнат. Нас цікавить співпраця з індивідуальними фізичними особами-замовниками, так і з магазинами, салонами, ресторанами, готелями та  іншими закладами. Ми пропонуємо дизайн та виготовлення дерев’яних меблів, елементів інтер’єру та екстер’єру, а також оздоблення деревом фасади приміщень. На виставці «Львівський меблевий салон» шукаємо дилерів для співпраці,  готові виступати підрядниками по виготовленню меблів будь-якої складності та об’ємів, пропонуємо індивідуальний підхід та будь-яку форму співпраці.

                                                   

Оксана Девіняк, менеджер фабрики «Астер», Тернопіль.

Наша фабрика виготовляє меблеві рамкові фасади з МДФ. На виставці ми представили новинки нашої продукції – рамкові фарбовані фасади, які привернули увагу багатьох відвідувачів.

 

 

Журнал “Дом и интерьер”,  Київ.